BisonApp – 10 EUR za darmo!

NOWOŚĆ! KLIKNIJ TUTAJ, ABY ODEBRAĆ BONUS NAWET 4000ZŁ I 125 DARMOWYCH GIER ZA DRUGI DEPOZYT!

Jedna z największych tradycyjnych giełd w Europie i Niemczech uruchomiła aplikację do handlowania kryptowalutami – BISON. To pierwsza tego typu aplikacja stworzona przez długowieczną giełdę papierów wartościowych. Aplikacja posiada szereg interesujących funkcjonalności, np. jest całkowicie darmowa i mała uwaga – jest dostępna wyłącznie w Niemczech.

Jak odebrać darmowe euro?

Bison App to niemiecka aplikacja do handlu kryptowalutami, stworzona przez tradycyjną giełdę papierów wartościowych w Niemczech. Börse Stuttgart została założona prawie 160 lat temu, a obecnie jest drugą co do wielkości giełdą akcji w Niemczech i dziesiątą w Europie.

W ramach promocji na start możemy zgarnąć od Bisona 20€. Środki dopisywane są automatycznie, wypłata jest możliwa natychmiast. Mi założenie konta, wpłata, wypłata – zajęły 24 godziny.
Bonus jest podzielony na dwie premie po 10€ – jedna jest za rejestrację z reflinku, druga za wpisanie kodu promocyjnego. Aby otrzymać 20€ bonusu, należy ściśle trzymać się instrukcji krok po kroku, którą zamieszczam poniżej.
1. Korzystamy z linku polecającego. Link otwieramy na smartfonie. Przeniesie on nas do sklepu Google Play, lub AppStore celem zainstalowania aplikacji. Instalację robimy z refa:

https://join.bisonapp.com/5m38ts

(Nie instalujemy aplikacji na czysto, a dopiero potem wchodzimy z reflinku! Nie robimy tak, ponieważ nie zczyta nam polecenia)

2. Rejestrujemy się, a po dokonaniu rejestracji przechodzimy weryfikację video.
Weryfikacja video odbywa się w języku angielskim. Jest identyczna, jak weryfikacja video przy Bitwali (Bitwala – 15 EUR za darmo – kliknij tutaj). Potrzebny jest dokument tożsamości oraz wydrukowany dokument potwierdzający nasz adres. Mogą to być dokumenty jak niżej, nie starsze niż 6 miesięcy:

3. Bo zakończonej weryfikacji dokonujemy depozytu na 50€. Ja robiłem przelew z Revoluta i dociera on w kilka godzin. Można też przykładowo wpłacić 5€ i wtedy kupić i sprzedać bitcoin ~11 razy, aby mieć obrót 50€ (strata około 0.40€).

4. Po zaksięgowaniu środków – kupujemy Bitcoina za 50€. Automatycznie po zakupie mamy komunikat jak niżej: dostajemy 10€ bonusu (w Bitcoinie) za darmo!

5. Wchodzimy w ustawienia i zakładkę Reedem code. Wpisujemy kod: 10BISON19
i akceptujemy. Wyskakuje nam komunikat, jak niżej:

Otrzymujemy następne 10€ bonusu (w Bitcoinie) za darmo.

Ważne, żeby wszystko zrobić w takiej kolejności, jak powyżej opisałem. Wtedy wpadnie nam za darmo łącznie 20€.

Pieniądze od razu możemy wypłacić. Przelew na Revoluta (Revolut – odbierz darmowe konto walutowe) szedł mi 3 godziny (strata 0,53€ na kursach BTC).

Jak pobrać wyciąg w monese? ustawienia – wyciąg

Ja wybrałem bank account statement bank account statement.

4 Comments

Leave a Reply