Eidoo – 5 EUR za darmo!

NOWOŚĆ! KLIKNIJ TUTAJ, ABY ODEBRAĆ BONUS NAWET 4000ZŁ I 125 DARMOWYCH GIER ZA DRUGI DEPOZYT!

Eidoo to aplikacja ze Szwajcarii pełniąca funkcję portfela kryptowalut. Posiada w swojej ofercie Bitcoina, Ethereum, LiteCoina, oraz własny token EDO (obecnie przekształcany w kryptowalute PNT. Natale M. Ferrara i Marco Polci stworzyli Eidoo w sierpniu 2017. W najbliższym czasie serwis planuje zaoferowanie własnej karty debetowej do kont użytkowników. W ramach programu poleceń Eidoo rozdaje 5€ w ETH dla nowej osoby oraz 5€ w EDO za skuteczne zaproszenie. Aby zdobyć te bonusy wystarczy weryfikacja konta do poziomu Tier 2. Żaden depozyt nie jest wymagany, a środki mogą być od razu wypłacone.

Jak odebrać darmowe 5 EUR?

1. Rejestrujemy się z link polecającego. – KLIKNIJ TUTAJ

Powyższy link otwieramy na telefonie, przerzuci on nas automatycznie do sklepu Google Play Store, gdzie klikamy zainstaluj aplikację.

2. Po zakończonej instalacji otwieramy aplikację i tworzymy nowy portfel. Wybieramy “Create a new wallet”, akceptujemy warunki i ustawiamy swoje hasło.

3. Portfele na Eidoo mają specjalny system zabezpieczeń składający się z 12 losowo wybranych słów podanych w odpowiedniej kolejności (pomaga nam to odzyskać hasło oraz dostęp do serwisu). Należy zapisać je sobie, np. w notatniku na wszelki wypadek na przyszłość.

Po przeczytanie informacji na temat zabezpieczenia, klikamy na ostatniej podstronie “Start backup” i tworzymy kopię zapasową, po wpisaniu wcześniej utworzonego hasła do portfela. Kiedy nasze 12 słów ukaże się nam, zapisujemy je na kartce, a następnie wybieramy “Start Verification”. W kolejnym kroku zostaniemy poproszeni o wpisanie tych 12 słów w podanej wcześniej kolejności.

4. Po przejściu weryfikacji kopii zapasowej, możemy utworzyć także wzorzec użytkownika, lub przyspieszając proces rejestracji wybrać po prostu opcję “Do not share” i nasz portfel będzie już utworzony.

5. W kolejnym kroku wybierając opcję Menu (3 poziome kreski w prawym, dolnym rogu), a następnie “Not verified” przechodzimy do weryfikacji naszego konto. Zakładamy profil: “Eidoo ID“.

Podajemy zatem nasz adres email, tworzymy hasło i wybieramy “Create EidooID Account”. W kolejnym kroku w typie weryfikacji wybieramy weryfikację prywatną. Podajemy nasze imię, nazwisko, datę urodzenia, obywatelstwo, jeszcze raz powtarzamy nasz email oraz hasło, akceptujemy warunki i klikamy “Continue”. Na naszą skrzynkę mailowej przyjdzie wiadomość. Klikamy w przesłany tam link i weryfikujemy naszego maila.

6. Wracamy do aplikacji. Wybieramy Menu, a następnie przechodzimy do dalszego etapu weryfikacji. Aby odebrać bonus musimy zweryfikować się na poziomie Tier 1, a następnie Tier 2. Klikamy “Tier 1 – Address verification needed” i weryfikujemy adres ETH. Aby potwierdzić weryfikację wpisujemy nasze hasło do aplikacji i wybieramy “Confirm Verification”, następnie “Proceed” i przechodzimy do dalszego etapu weryfikacji konta. Na screenie, jak niżej widzimy informację, aby dokonać tego na komputerze lub laptopie.

Jakkolwiek potrzebna nam będzie kamera, oraz mikrofon więc wygodniej jest to zrobić na telefonie. Wchodzimy w przeglądarce internetowej na naszym aparacie na adres:

https://eidoo.id/

klikamy start verification i logujemy się naszymi danymi (email + hasło do konta EidooID). Gdyby wystąpił problem, jak niżej kiedy nasza przeglądarka nie ma udostępnionego mikrofonu i aparatu fotograficznego:

wówczas należy wejść na telefonie w ustawienia i dodać jej uprawnienia do mikrofonu, oraz aparatu foto:


Przeglądarka musi mieć dostęp do tych funkcji. W każdym telefonie te ustawienia mogą być w innym miejscu. Możemy spróbować też zmienić przeglądarkę na Chrome, lub Firefoxa. To również może pomóc, ponieważ każda przeglądarka może mieć inne ustawienia.

Rozpoczynając weryfikację podajemy nasz kraj zamieszkania, następnie adres, numer telefonu, który potwierdzamy otrzymanym hasłem sms. Następnie robimy zdjęcie dokumentowi tożsamości (paszport, lub dowód), selfie i nagrywamy filmik (przy nagrywaniu zostaniemy poproszeni o ruch głową w prawą lub lewą stronę, zgodnie ze strzałką na ekranie, oraz przeczytanie po angielsku 3 cyfr).

7. Oczekujemy na potwierdzenie weryfikacji Tier 1. Kiedy poziom Tier 1 zostanie potwierdzony, przechodzimy do weryfikacji na poziom Tier 2. Aby przejść tą weryfikację będzie nam potrzebny dokument, potwierdzający nasz adres zamieszkania. Może to być, np. faktura z rachunkiem, lub wydrukowany wyciąg z banku. Musi być wydrukowany ponieważ należy zrobić mu zdjęcie. Dokument musi również pochodzić z ostatnich 3 miesięcy.

To tyle, po potwierdzeniu poziomu Tier 2, otrzymujemy nasz bonus. Nie musimy dokonywać żadnego depozytu! Tokeny ETH zostaną nam dopisane w ciągu 24/48h. Po przejściu weryfikacji, możemy skorzystać z programu poleceń i zapraszać znajomych. Za każdą zaproszoną osobę dostaniemy 5€ w EDO. Tokeny po otrzymaniu możemy zamienić na inną kryptowalutę, możemy je od razu wypłacić.

Potwierdzenie otrzymania bonusu na start:

*stary screen

2 Comments

Leave a Reply