Curve – 5 GBP bez depozytu i bez 18 lat

curve 5 funtow

Odbierz 5 funtów bez 18 lat i bez depozytu dzięki Curve!

Co daje Curve?

Curve to darmowa (choć są też opcje płatne) debetowa karta płatnicza Mastercard, współpracująca z aplikacją w telefonie. Jej najważniejszym zadaniem jest zastępowanie dowolnych „prawdziwych” kart debetowych i kredytowych. Najkrócej mówiąc: wybieram w telefonie, którą kartą chcę w danym dniu lub momencie płacić, a płacę kartą Curve. Oczywiście można nią także płacić w Internecie oraz pobierać gotówkę z bankomatów, przy czym należy omijać te, które pobierają prowizję od wypłat dokonywanych kartami wydanymi za granicą.

Poradnik jak odebrać 5 funtów za darmo!

Zaczynamy od pobrania aplikacji w Google Play lub App Store.

WAŻNE! USTAW DATĘ URODZENIA, ŻEBY BYŁO POWYŻEJ 18 LAT – NIE SPRAWDZAJA

Po zainstalowaniu i uruchomieniu musimy przebrnąć przez proces rejestracji po angielsku. Nic trudnego w nim nie ma, więc nie będę opisywał wszystkich kroków. Zaczyna się tak:

Dalej pojawią się różne wersje, wybieramy oczywiście bezpłatną – free.

Czas na bonus – £5:

Pojawi się pytanie: Have a referral/promo code?

Teraz i tylko teraz trzeba użyć kodu. Mój kod polecający to:

N9KXQY8N

Swój bonus otrzymasz po wykonaniu pierwszej płatności swoją kartą CurvePamiętaj, że musi to być transakcja z PIN-em, zbliżeniowe możesz wykonywać dopiero potem.

Bonus zostaje przypisany do karty Curve Rewards, którą aplikacja generuje sama.

Mnie podczas rejestracji najwięcej problemów sprawiło podanie adresu, bo trzeba go wbić w wersji anglojęzycznej, czyli w układzie „1 m. 2, ul. Kwiatowa”. Dalej już było łatwo.

Gdy proces rejestracji się zakończy, dostaniesz maila „Welcome to Curve”, a następnie „Your Curve is on the way”.

Rada: nie spiesz się z dodawaniem kart, choć możesz dodawać już teraz. Ta opcja przyda Ci się, gdy już dostaniesz swoją kartę Curve i trzeba ją będzie aktywować.

Trwa to nieco ponad tydzień, przesyłka nadchodzi zwykłą pocztą.

Aktywacja karty Curve

Ja się przy tym trochę nakląłem, bo u mnie było tak: musiałem wpisać w telefonie cztery ostatnie cyfry numeru mojej karty Curve. Zamiast gratulacji pojawiał się jednak dymek z napisem informującym, że mam teraz potwierdzić, że ja to ja itp. którąś z moich „prawdziwych” kart. Te już dodane nie spełniały warunki i dopiero gdy dodałem nową, przyszedł SMS z kodem C-XXXXX, którego podanie aktywowało kartę Curve.

To wszystko, możesz już płacić swoją nową kartą – zwyczajnie, zbliżeniowo i w Internecie. Sprawdź jeszcze, czy walutą dla każdej z Twoich kart jest PLN (klikasz w takie „i” w kółeczku obok danej karty i zaraz zobaczysz, czy wyświetla się maleńka polska flaga. Jeśli tak, wszystko w porządku).

W ustawieniach swojej aplikacji znajdziesz też swój własny kod promocyjny. Jeśli skutecznie polecisz komuś kartę Curve, obaj dostaniecie po pięć funtów.

3 Comments

Leave a Reply