Bitwala – 30 EUR za darmo bez depozytu!

NOWOŚĆ! KLIKNIJ TUTAJ, ABY ODEBRAĆ BONUS NAWET 4000ZŁ I 125 DARMOWYCH GIER ZA DRUGI DEPOZYT!

ZMIANA BONUSU: ZA WPŁATĘ 30€ ORAZ KUPNO DOWOLNEJ KRYPTOWALUTY ZA MIN. 30€ OTRZYMAMY 30€

Bitwala to firma, która łączy w sobie dwa sprzeczne światy i sprawia, że są jednością. Projekt ten łączy tradycyjną bankowość oraz rynek kryptowalut i blockchain. Brzmi dość nietypowo prawda? Bitwala oferuje tradycyjne usługi bankowe takie jak zwykłe konto lub karty debetowe. Co najważniejsze i najciekawsze, użytkownik Bitwali ma udostępniony w swoim panelu portfel BTC oraz kantor kryptowalut do szybkiej wymiany na Euro. To właśnie przykuło naszą uwagę. Poniżej przedstawimy Wam proces rejestracji, weryfikacji oraz możliwość otrzymania bonusu powitalnego w wysokości 30 Euro dla nowych użytkowników.

Jak odebrać bonus 15 EUR za darmo?

Dla nowych klientów Bitwala oferuje bonus powitalny w wysokości 20 EUR, który zostanie nam przyznany w ciągu maksymalnie 15 dni roboczych od weryfikacji konta. Aby otrzymać bonus wystarczy tylko rejestracja i weryfikacja konta oraz założenie portfela Bitcoin. Bonus 20 EUR zostanie nam wypłacony na nowo utworzony portfel Bitcoin na platformie Bitwala.

Co będzie nam potrzebne do rejestracji i weryfikacji konta?

  • Dokument ze zdjęciem – dowód osobisty lub paszport,
  • Dokument, na którym widnieje adres zamieszkania, który podaliśmy podczas rejestracji (jeśli mamy stary dowód z adresem, nie potrzebujemy drugiego dokumentu).

Poniżej opisujemy krok po kroku jak dokonać rejestracji:

Rejestracja w Bitwala

Rejestrację w Bitwala rozpocznij od kliknięcia w ten link: https://app.nuri.com/r/9Q9C-TB45

Wymagany depozyt 30€, otrzymamy 30€

Etap wstępny (Preliminary)

Name: Na początku system poprosi nas o dodanie podstawowych informacji, takich jak imię, nazwisko (wpisujemy je bez polskich znaków).

Email: Podajemy nasz adres email.

Country: Następnie zostaniemy poproszeni o podanie kraju zamieszkania oraz pochodzenia naszego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Eligibility: Kolejnym krokiem jest zaprzeczenie (lub potwierdzenie), iż jesteśmy rezydentem podatkowym USA.

Konto (Account)

Terms: Przyszła pora na akceptację zgód i regulaminów, ostatnia z nich jest nieobowiązkowa.

Password: Następnie wybieramy hasło do naszego konta.

Email: Kolejnym krokiem jest weryfikacja wcześniej podanego maila. W tym celu kliknij w przycisk „Confirm Email”, w wiadomości otrzymanej od Bitwala.

Po kliknięciu otworzy się kolejne okno w przeglądarce, w którym będziemy kontynuowali rejestrację.

Security: Na kolejnym etapie zostaniemy poproszeni o próbne zalogowanie do konta. Następnie pojawi się informacja o weryfikacji mailowej.

Confirmation: Gdy następnym razem klikniemy w „Confirm Email”, przejdziemy do kolejnego kroku rejestracji.

Dane personalne (Personal)

Title: Wybieramy sposób tytułowania naszej osoby – Kobieta lub Mężczyzna.

Date of Birth: Podajemy datę urodzenia.

Birth Place: Wpisujemy kraj i miasto urodzenia.

Nationality: Podajemy naszą narodowość.

Employment: Wpisujemy nasz aktualny status zatrudnienia.

Dane kontaktowe (Contact)

Phone: Należy podać numer naszego telefonu.

Address: Podajemy adres zamieszkania, który powinien być zgodny z adresem na dokumencie, który zamierzamy dodać jako potwierdzenie adresu. Wpisujemy kraj, miasto, adres lokalu oraz jego numer, a także kod pocztowy.

Address Verification: Zostaniemy zapytani, czy na naszym dokumencie tożsamości widnieje adres zamieszkania. Jeśli mamy stary dowód osobisty z adresem, możemy kliknąć „TAK”, jeśli mamy nowy dowód, powinniśmy wybrać jeden z możliwych rachunków np. za wodę, prąd czy gaz, na którym widnieje nasz adres. Inną opcją jest wyciąg bankowy.

Uwaga! Jeśli mamy inny dokument tożsamości z adresem np. prawo jazdy, również możemy zaznaczyć opcję „TAK”. Wówczas podczas rozmowy weryfikacyjnej (ostatni krok), zostaniemy poproszeni o okazanie tego dokumentu.

Informacje podatkowe (Legal) 

Tax: Zostaniemy zapytani o naszą rezydencję podatkową oraz o numer identyfikacji podatkowej używany w niektórych krajach również w przypadku osób fizycznych. Jako, że w Polsce nie mamy takiego personalnego numeru, zaznaczamy „I don’t have a tax number” (Nie posiadam numeru podatkowego), a następnie w okienku, które się nam pokaże wybieramy opcję „I don’t have one” (Nie mam takiego). Teraz wybieramy powód dlaczego nie posiadamy numeru podatkowego: „My country does not assign tax numbers” (Mój kraj nie przypisuje numerów podatkowych).

Privacy: Akceptujemy zgody.

Weryfikacja konta Bitwala

Weryfikacja konta to już ostatni etap rejestracji. Weryfikacja jest przeprowadzana przez zewnętrzną firmę IDnow, która weryfikuje użytkowników podczas krótkiej rozmowy wideo przez smartfona lub kamerę internetową. Sama weryfikacja jest krótka, ale niekiedy czas na połączenie z konsultantem może się wydłużyć.

UWAGA! Wielu czytelników informowało nas o wydłużonym czasie oczekiwania na połączenie w celu weryfikacji. Jednak w przypadku kolejki operator dodał możliwość pozostawienia do siebie kontaktu i zarezerwowania miejsca w kolejce. W tym czasie możemy zająć się swoimi sprawami, a gdy nadejdzie nasza kolej konsultant do nas oddzwoni.

Przed połączeniem powinniśmy przygotować dowód osobisty i jeśli nie ma na nim adresu zamieszkania dodatkowy dokument, który go potwierdzi. Konsultanci rozmawiają w języku angielskim lub niemieckim, jednak są cierpliwi i w razie konieczności zademonstrują co powinniśmy zrobić (a konieczne do weryfikacji czynności są naprawdę banalne).

Naszym zadaniem będzie pokazanie twarzy. Następnie dowodu (i ewentualnie drugiego dokumentu potwierdzającego adres) oraz pomachanie nim przed kamerą tak jak zademonstruje konsultant.

Na koniec zostanie nam jeszcze wysłany kod sms, na numer który podaliśmy podczas rejestracji, który należy wpisać w odpowiednie miejsce pod koniec rozmowy.

Gotowe! Twoja rejestracja i weryfikacja dobiegła końca.

Ostatni krok

Ostatnim krokiem będzie utworzenie portfela Bitcoin na platformie Bitwala. Jest to najłatwiejsze ze wszystkich zadań i wymaga zaledwie kilku kroków. Klikamy w ikonkę BTC w panelu Bitwala i wybieramy opcję utworzenia nowego adresu portfela. Zostaniemy poproszeni o spisanie fraz odzyskiwania oraz utworzenie hasła do portfela. Gdy utworzymy portfel Bitcoin, wystarczy cierpliwie poczekać 15 dni roboczych na pojawienie się na nim bitcoinów o równowartości 15 euro.

5 Comments

Leave a Reply